Kujdes ekspertësh kundër rrudhave

Shëndeti i lëkurës në çdo pikë kremi

Fuqia e Beauty Derm:

 • - Vaj fare kastori
  11 herë më shumë aminoacide antioksiduese sesa në vitaminën C
 • - Vaj Salvia sclarea
  6 herë më shumë keratinë, një proteinë vitale për shëndetin e lëkurës, sesa në mish
 • - Vaj Rosa damascena
  Dy herë më shumë omega 3 sesa te peshku

E testuar klinikisht:

Ndryshimet e para në
14 ditë!

Një mundësi unike! Beauty Derm me një çmim special

50% zbritje
të mbetura në magazinë
4800 ALL 9600 ALL
porosit

SI FUNKSIONON Beauty Derm?

Është e vërtetuar klinikisht që Beauty Derm ndalon procesin e plakjes së qelizave dhe rregullon punën e tyre.

Beauty Derm posee una amplia gama de vitaminas y minerales, entre los que se encuentran la keratina, forman una molécula pesada capaz de penetrar las capas más profundas de la piel para maximizar el efecto revitalizador de Beauty Derm

Aminoacidet që gjenden në Beauty Derm kanë veti të fuqishme antioksiduese, të cilat e bëjnë kremin të funksionojë në mënyrë më aktive për 24 orë. Aminoacidet veprojnë si një sfungjer për të kapur lagështinë transepidermale, duke parandaluar humbjen e saj dhe duke siguruar një hidratim të thellë të lëkurës dhe zvogëlim të rrudhave.

Pa hormone

Përfshin përbërës të ndryshëm të mbrojtjes ultravjollcë, si dhe elementë biologjikisht aktivë për rigjenerimin e qelizave të lëkurës.

Ndihmon në parandalimin e rishfaqjes së rrudhave, duke pasuruar lëkurën e fytyrës dhe qafës me një gamë të gjerë të vitaminave, mineraleve dhe aminoacideve.

Aktivizon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, të cilat krijohen në strukturën e dobësuar të kolagjenit të lëkurës tuaj dhe i nxjerrin rrudhat nga brenda. Përdorimi i rregullt i Beauty Derm tërheq lëkurën, duke i bërë konturet e fytyrës tuaj më të qarta.

Si ta aplikoni

 • Hapi 1

  Pastroni butësisht lëkurën nga makijazhi dhe papastërtitë me një pastrues ose tonik.

 • Hapi 2

  Vendosni kremin në lëkurë të pastër me lëvizje masazhuese në formë rrethore, duke shmangur zonën e syve.

 • Hapi 3

  Lëkura juaj bëhet menjëherë më e qëndrueshme dhe e njomur deri në thellësi. Kremi është aktiv për 24 orë pas përdorimit!

Cili është rreziku i rrudhave?

Rrudhat janë palosje e dukshme e lëkurës që rezultojnë nga aktiviteti i tepërt i muskujve të fytyrës, humbja e elasticitetit të lëkurës, qëndrueshmëria dhe arsye të tjera. Elasticiteti sigurohet nga fijet e kolagjenit të dermës dhe qëndrueshmëria nga molekulat e acidit hialuronik që gjenden midis fibrave të kolagjenit.

Rrudhat bllokojnë enët e gjakut, duke dëmtuar qarkullimin e gjakut dhe limfës në lëkurë. Rrudhat nuk lejojnë futjen e oksigjenit në lëkurë, duke shfaqur rrudha të reja dhe duke i bërë të vjetrat më të thella. Nëse nuk trajtohet, procesi është i pakthyeshëm.

Metodat e parandalimit të rrudhave: locione, maska, injeksione botoksi, maska kimike dhe kirurgji plastike. Tri metodat e fundit konsiderohen si më të rrezikshmet.

Përparësia kryesore e Beauty Derm është përbërja e vajrave

Beauty Derm është një ar i lëngshëm për lëkurën tuaj. Asnjë nga produktet në tregun e kozmetikës nuk përmban një përqendrim të tillë e të lartë të vajrave rigjenerues dhe acideve yndyrore . Sekreti i Beauty Derm është neutralizimi i radikalëve të lirë, mbrojtja e lëkurës tuaj nga faktorët mjedisorë, ushqimi dhe njomja e mjaftueshme. Në të njëjtën kohë, Beauty Derm rrit prodhimin e kolagjenit, i cili kontribuon në transformimin e shpejtë të lëkurës dhe zbehjen e rrudhave

doctor

Gjon K.

Specialist kryesor për kujdesin e lëkurës

Ekspertët rekomandojnë:

Lëkurë e lëmuar dhe pa injeksione - një bum i vërtetë në industrinë e bukurisë. Kjo u arrit për shkak të një produkti inovativ - kremit anti-plakje Beauty Derm. Përbërja e patentuar e vajrave të çmuar që ndalin kohën, zbut edhe rrudhat më të thella të lidhura me moshën.

Efekti është i ngjashëm me injeksionet Botoks, por nuk ka kundërindikacione ose efekte anësore. Shprehjet e fytyrës ruhen, dhe sinteza e kolagjenit dhe elastinës tuaj përmirësohet për qëndrueshmërinë e lëkurës. Unë e kam përdorur Beauty Derm për një kohë të gjatë në punën time dhe klientët e mi janë të lumtur.

Para

Pas

 • 97 nga 100 subjekte raportuan rezultate të dukshme pas aplikimit të parë
 • 93% e rrudhave të vogla dhe të cekëta u zhdukën pas aplikimit të kremit për 10 ditë

komente

 • para pas

  Ky është një krem ​​i mirë. Ai e kryen më së miri funksionin e tij dhe i përmbush vetitë e përmendura. Më parë, unë thjesht përdorja zbutës, por tani kjo nuk mjafton. Zgjodha Beauty Derm për ‘lifting’ dhe nuk u pendova. Rrudhat e mia të fytyrës u bënë më pak të dukshme brenda një muaji, kurse rrudhat e thella nasolabiale dhe ato në ballë u bënë më pak të dukshme për dy muaj. Por pritja ia vlejti. Ka erë të këndshme dhe nuk ngjitet, madje e vendos kremin edhe ​​në qafë. E vetmja pengesë është se nuk shitet në dyqane apo farmaci. Edhe pse kjo mund të jetë plus - sepse ka më pak gjasa të blini një produkt fals.

 • para pas

  Alternativë e shkëlqyeshme për sallonet e bukurisë. Do t’ju kushtojë shumë para dhe atyre nuk u intereson se çfarë bëni me trupin tuaj, por këtu ju paguani vetëm një herë dhe e përdorni kremin për qejfin tuaj, në çdo kohë që dëshironi. Beauty Derm e keni gjithmonë aty. Përbërja e kremit është e shkëlqyer, e sigurt dhe e dobishme për lëkurën tuaj.  Kjo ka qenë gjëja ime më e domosdoshme për dy vjet me radhë. Ua rekomandoj. 5 yje nga 5.

 • para pas

  Unë kurrë nuk kam përdorur kozmetikë kundër plakjes më parë. E mora Beauty Derm nga vajza ime - ajo e harroi atë kur erdhi të më vizitonte. Fillova ta përdor dhe menjëherë e vura re rezultatin. Rrudhat e mia u zhdukën. Ata pothuajse nuk duken fare. Vajza ime tha që mund ta blija kremin ​​në këtë faqe interneti.